Seks bez stosunku - 10 pomysłów na seks bez stosunku

Orgazm można osiągnąć bez stosunku seksualnego. Nie wszyscy jednak wiedzą, że masturbacja nie jest w tym przypadku jedynym rozwiązaniem. Istnieje bowiem wiele technik seksualnych, które prowadzą do orgazmu bez konieczności penetracji członkiem.

Seks bez stosunku jest możliwy

Orgazm można uzyskać na wiele różnych sposobów. Stosunek pochwowy czy analny to tylko dwie z kilkunastu możliwości osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Okazuje się, że stosunek bez penetracji może zastąpić klasyczny seks czy stanowić urozmaicenie życia seksualnego. Różnorodne techniki można wykorzystać podczas gry wstępnej bądź traktować go jako uzupełnienie klasycznego stosunku. Zresztą istnieją okoliczności, w których tradycyjna penetracja dopochwowa jest niewskazana z uwagi na zaawansowaną ciążę czy obawy przed zajściem w ciążę. Orgazm osiągany w inny sposób niż na drodze tradycyjnego stosunku wcale nie jest orgazmem gorszej kategorii.

1Petting

Petting jest formą kontaktu seksualnego, która polega na pieszczeniu stref erogennych i narządów płciowych, ale bez penetracji odbytu czy pochwy. Określenie petting wywodzi się od angielskiego słowa pet, które oznacza pieścić. Petting obejmuje także masturbację czy seks oralny. Do orgazmu doprowadzają pocałunku, pocieranie, głaskani, pieszczoty językiem i ssanie. Nie ma jednak penetracji. Wariantem pettingu jest necking. Polega on na doprowadzaniu do orgazmu poprzez pieszczeniu ciała, ale tylko od pasa w górę.

2Wzajemna masturbacja

To także można uznać za formę pettingu. Opiera się ona na wzajemnym stymulowaniu okolic genitalnych z użyciem rąk. Czasami masturbacja wychodzi poza klasyczny petting, gdyż używa się w tym przypadku różnego rodzaju gadżetów np. wibratorów czy kulek analnych.

3Seks oralny

Seks oralny to nic innego jak pieszczenie okolic intymnych partnera językiem i ustami. Seks oralny dzieli się na fellatio (kobieta pieści ustami członek) i cunnilingus (mężczyzna językiem pobudza srom kobiety). Formą seksu oralnego jest również anilingus, a więc pieszczenie językiem odbytu drugiej osoby. Jeśli partnerze pieszczą się oralnie w jednym czasie korzystają z tzw. pozycji 69.

4Seks hiszpański

To nic innego jak akt seksualny, który polega na pocieraniu penisa mężczyzny między ściśniętymi piersiami jego partnerki. Podobno dla mężczyzn ten rodzaj seksu jest tak samo podniecający jak seks oralny.

5Rimming

Rimming to w zasadzie anilingus, a więc stosunek oralny, który polega na pieszczeniu językiem odbytu partnera. Wiele par decyduje się na rimming jako grę wstępną do seksu analnego.

6Handjob i footjob

Handjob polega na pobudzaniu dłonią penisa przez drugą osobę. Footjob z kolei to drażnienie okolic intymnych za pomocą stóp – na skutek ściśnięcia członka palcami stóp itd.

7Frot i trybadyzm

Te formy aktu seksualnego polegają na wzajemnym ocieraniu się narządami płciowymi. Frot to ocierania się penisami dwóch mężczyzn. Trybadyzm to ocieranie się dwóch kobiet sromami.

8Fisting i fingering

Fisting to akt seksualny, który polega na penetracji pochwy czy odbytu za pomocą ręki. W przypadku fingeringu penetracja ta odbywa się tylko za pomocą palców.

9Stosunek pachowy i udowy

Stosunek udowy to nic innego jak pocieranie penisa między ściśniętymi udami partnerki. W przypadku stosunku pachowego członek znajduje się w dołku pachowym partnerki.

10Natelizm

Tym określeniem nazywa się pobudzenie penisa poprzez jego pocieranie o pośladki partnerki.

Okazuje się więc, że orgazm można osiągnąć na wiele sposobów. Klasyczny stosunek nie jest jedynym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj